MAMY KOCIĘTA!

zapraszamy do działu kocięta »

 

Dumny Kot*PL, hodowla kotów Norweskich Leśnych i Rosyjskich Niebieskich

Dumny Kot*PL, hodowla kotów Norweskich Leśnych i Rosyjskich Niebieskich  Serdecznie witamy na naszej stronie DUMNY KOT*PL - hodowli kotów Norweskich Leśnych i Rosyjskich Niebieskich.

  Do nadania nazwy DUMNY KOT zainspirowało nas dumne spojrzenie kota Norweskiego Leśnego. Urzekły nas jego oczy pełne światła, o krystalicznie czystej barwie, niezwykle skupione i czujne. Dumne spojrzenie to jedna z cech przypominających historię kociej rasy, która z lasów trafiła na salony. Nazywany jest kotem wikingów - duży i muskularny, ale nie niezgrabny. Porusza się jak sportowiec, prezentuje się pięknie w ruchu i spoczynku, szczególnie jego długa sierść tworząca wokół głowy efektowną grzywę.

  Odmienny rodzaj kociej arystokracji reprezentują koty Rosyjskie Niebieskie - druga rasa w hodowli DUMNY KOT. Na pierwszy rzut oka szare i niepozorne, po bliższym poznaniu zachwycają klasą i urodą. Są eleganckie i pełne gracji, poruszają się miękko, subtelnie. Futro kota rosyjskiego w dotyku przypomina najdelikatniejszy plusz, a jego zawadiackie spojrzenie zachęca do zabawy. Kot rosyjski jest inteligentny, delikatny i towarzyski, doskonale rozpoznaje nastroje. Potrafi z czułością mruczeć na kolanach, tylko czasem udaje zdystansowanego, dumnego arystokratę.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzania tej strony, przede wszystkim galerii ze zdjęciami kotów z naszej hodowli. Znajdziecie tu Państwo także wszystkie ważne informacje dotyczące nas i naszych puszystych, mruczących wychowanków.

  Witamy w kocim świecie DUMNEGO KOTA*PL.

 

Dumny Kot*PL, hodowla kotów Norweskich Leśnych i Rosyjskich Niebieskich

 

» marzec 2018r.

  Mamy kocięta Norweskie Leśne!

Więcej informacji wkrótce!

 


Dumny Kot*PL, hodowla kotów Norweskich Leśnych i Rosyjskich NiebieskichDumny Kot*PL, hodowla kotów Norweskich Leśnych i Rosyjskich Niebieskich


 

 

» 01 kwiecień 2018r.

 

BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

WESOŁEGO ALLELUJA!!!

Dumny Kot*PL, hodowla kotów Norweskich Leśnych i Rosyjskich Niebieskich

 

 

więcej nowości »

 

 

 

Copyright 2010 © Dumny Kot*PL - koty Norweskie Leśne i Rosyjskie Niebieskie.     Projekt i wykonanie: aviokdesign

o